Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Uczestnik przy fortepianie

KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ W ŻEGOCINIE

W odpowiedzi na zaproszenie pana Tomasza Cudejko- dyrektora Szkoły Muzycznej w Żegocinie wzięliśmy udział w koncercie uczniów tejże szkoły. To była prawdziwa uczta muzyczna. Dziękujemy!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-06-26 09:31:32przez:
Opublikowano:2026-06-19 00:00:00przez: Natalia Juszczyk
Podmiot udostępniający: Środowiskowy Dom Samopomocy w Żegocinie
Odwiedziny:8

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo