19 czerwca 2026
KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ W ŻEGOCINIE
W odpowiedzi na zaproszenie pana Tomasza Cudejko- dyrektora Szkoły Muzycznej w Żegocinie wzięliśmy udział w koncercie uczniów tejże szkoły. To była prawdziwa uczta muzyczna. Dziękujemy!
Galeria zdjęć
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-26 09:31:32 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-19 00:00:00 | przez: Natalia Juszczyk |
| Podmiot udostępniający: | Środowiskowy Dom Samopomocy w Żegocinie | |
| Odwiedziny: | 8 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.









